KAŽDÝ DEN MÁ NĚCO DO SEBE

7. července 2009 v 9:34 |  KAŽDÝ DEN MÁ NĚCO DO SEBE ......

Pondělí


je den většinou zadumaný a působící lehce depresivně.Lidé po víkendu přišli znovu do práce, musí se věnovat různým nedodělaným věcech. Den se rozvíjí pod vlivem Luny, proto se hodí pro domácí život a spánek. Nepřinese sice tolik radosti, ale není špatný pro milostnou věrnost a pasivní erotiku napůl ve snu.

Úterý


přichází jako den nabitý velkým energetickým potenciálem. Je pod vlivem planety Mars, lidé většinou hodně a vydatně pracují a slouží jim dobře fyzické síly. Noc se dostává do spoluvládnutí planetě Pluto, takže se lidé můžou těšit na silné erotické výboje. Může být plná nekonečné vášně a nezvyklých experimentů, někdy i sado-maso praktik. Hlavně ale výdrže, milé dámy.

Středa


má jako den uprostřed týdne jasné specifikum. Lidé hodně cestují, komunikují, píšou a sestavují. Vliv Merkura pociťuje většina lidí, dobře se vedou různé porady, debaty, osobám se v hlavě rodí kvalitní myšlenky. A to platí i o ložnici, všichni mají sklon si spíš povídat a být si blízko především duševně. A taky chodí brzy spát, noc ve znamení Panny znamená dochvilnost.

Čtvrtek


má poměrně silné vibrace. Pracuje pod vlivem planety Jupiter, proto se hodí pro styk s cizinou, velkoobchod a nakupování v širším měřítku. Taky má poměrně duchovní nádech. Lidé by měli mít sklon k radostné náladě a setkávání s přáteli. Přes den Střelec, v noci Ryby erotice spíš přejí, ale ovlivněné určitou odevzdaností náhodě a sklonem k nevěře. Lidé můžou "cestovat" víc, než je záhodno.

Pátek


je rozpoznatelný vlivem Venuše. Kromě toho, že nastal konec týdne, přichází volno a lidi přestávají pracovat, dávají také rozkvět své lásce. I proto se tak často chodí za kulturou, zábavou, ale i do klubů a společnosti, třeba hledat lásku a city. Přes den milé a jemné Váhy, večer vliv znamení Býka zjemňují erotiku a dělá jí přitažlivější a v pohodlných kulisách. Ale milenci mají většinou hodně času, ne?

Sobota


i když máme volno, je den vhodný pro složitou duševní práci a pro používání moderní techniky. Proto může být přecpaný internet s chatovacími místnostmi a setkávají se kamarádi, ale i různé spolky a vzdělávací společnosti. Den je pod vlivem Uranu a Vodnáře, ale večer spíš pod Saturnovými tlaky a vlivy Kozoroha. Takže večer je vhodný jak pro návštěvu koncertu vážné hudby, tak pro metalový koncert a velkou opíječku. Lidi mají sklon se totálně "oddělat", takže žádná velká sláva z toho neplyne ani v oblasti erotiky.

Neděle


má mít opravdu sváteční nádech, protože jde o den Slunce. Různé obřady a návštěvy posvátných míst se hodí, strejně tak i lehké užívání si života někde na procházce nebo v galerii. Pracovat by se nemělo, ale sportovat může. Den přeje lásce a věrnosti, proto se směje na trvalé milence i manžele. A taky na rodinný život. S erotikou by to ale nemělo přehánět, spíš jen projevům lásky a náklonnosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.